phone (058) 652 22 22
email biuro@kancelaria-gdynia.com

O KANCELARII
Skarbnica wiedzy o wszystkich gałęziach prawa – tak w skrócie można określić działalność Gdyńskiej Kancelarii Prawniczej. Łączymy swoją wiedzę i doświadczenie tworząc zgrany zespół osób, dla których żadne paragrafy nie stanowią tajemnicy. Cechuje nas odpowiedzialność za podejmowane decyzje, a dobro klienta stanowi wartość priorytetową. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć korzystne i najbardziej optymalne rozwiązanie prawne każdej sytuacji. Ponadprzeciętna jakość usług, wykraczająca ponad panujące normy, sprawiła, że do naszych klientów dołączają także osoby spoza Gdyni.

Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza o różnorodnych gałęziach prawa pozwoliły nam osiągnąć znaczącą pozycję na rynku kancelarii prawnych w Gdyni oraz w całym Trójmieście. Stale się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością i zaangażowaniem przejmiemy na siebie odpowiedzialność prowadzenia Państwa spraw.

Gdyńska Kancelaria Prawnicza swoją ofertę dedykuje wszystkim osobom, które potrzebują kompleksowej i w pełni profesjonalnej porady prawnej. Zapraszamy do naszej siedziby w Gdyni, aby w przyjemnej i komfortowej atmosferze porozmawiać o wszelkich prawnych wątpliwościach.

Siedziba naszej kancelarii zlokalizowana jest w samym sercu Gdyni, dlatego wszyscy klienci, potrzebujący porady prawnej, dotrą do nas bezproblemowo. Wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej skomplikowanym sprawom. Nasze merytoryczne porady oparte są na kompleksowej wiedzy.


KONTAKT
Możesz nas odnaleźć w Gdyni - zapraszamy!

icon 1 ul. 10 lutego 82/2, 88-200 Gdynia

icon 2 (058) 652 22 22

icon 3

icon
Ten, który zgadza się na ja­kieś pra­wo, nie boi się sądu przyw­ra­cające­go go do porządku, w który wie­rzy. Ale naj­większą ka­tuszą dla człowieka jest być sądzo­nym bez prawa.