phone (058) 652 22 22
email biuro@kancelaria-gdynia.com

RADCY PRAWNI - GDYNIANieznajomość prawa szkodzi - autentyczność tej sentencji potwierdzą zapewne przede wszystkim osoby, które musiały ponieść przykre konsekwencje niewiedzy na temat obowiązujących przepisów. Profesjonalna opieka radcy prawnego to często niezbędny element prowadzenia własnej działalności gospodarczej, czy aktywności różnorodnych jednostek organizacyjnych.

Nasza kancelaria zrzesza najlepszych specjalistów z Gdyni, którzy bez wątpienia właściwie pokierują Państwa sprawami. Kompleksowa wiedza na temat przepisów prawnych, wieloletnie doświadczenie oraz niezwykle ważny w obliczu ciągłych zmian w przepisach nieprzerwany rozwój, to główne zalety radców prawnych współpracujących z nami. Z największą odpowiedzialnością dajemy Państwu gwarancję, że radcy prawni tworzący naszą kancelarię, skutecznie wyegzekwują najkorzystniejsze dla danego wypadku warunki oraz staną się godnymi reprezentantami przed sądem czy urzędem.

Radcy prawni tworzący naszą kancelarię w Gdyni, to osoby charakteryzujące się ogromną kompleksową wiedzą. Do głównych zadań radców prawnych należą:  • reprezentowanie jednostki przed sądem, urzędem, czy trybunałem europejskim;
  • udzielanie profesjonalnych porad prawnych;
  • kompetentne sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych.


Nasza kancelaria z siedzibą w Gdyni to miejsce, gdzie profesjonalnie i dyskretnie pokierujemy każdą sprawą natury prawnej. Nie uciekamy się do najłatwiejszych rozwiązań, szukając najlepszego dla klienta rozstrzygnięcia. Zapraszamy do naszej siedziby w centrum Gdyni.


KONTAKT
Możesz nas odnaleźć w Gdyni - zapraszamy!

icon 1 ul. 10 lutego 82/2, 88-200 Gdynia

icon 2 (058) 652 22 22

icon 3

icon
Ten, który zgadza się na ja­kieś pra­wo, nie boi się sądu przyw­ra­cające­go go do porządku, w który wie­rzy. Ale naj­większą ka­tuszą dla człowieka jest być sądzo­nym bez prawa.